Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2065

Сигнал №2065

Начало
30.04.2022
ID:
2065

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ул. „Вида Димитрова“ 34, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: В следствие на водния цикъл, както и факта, че от 60 години не са пипани тротоарите в момента са в окаено състояние. Има пропадания, насип от камъни, бетон и т.н Кога ще се предприемат мерки и ще има реални действия? Кога ще има нов асфалт на тези тротоари?


Статус: В процес

Присъединени: 0