Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2066

Сигнал №2066

Начало
02.05.2022
ID:
2066

Паднало дърво/билборт

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 9, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: Дърветата са с близост до блока и много от клоните попадат в терасите на живущите в блок 9.Част от клоните са изсъхнали .Нужно е да бъдат окастрени клоните.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител