Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2070

Сигнал №2070

Начало
09.05.2022
ID:
2070

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Георги Бенковски“ 10, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, в плана за коя година улица Георги Бенковски ще бъде ремонтирана? Последно ни уверихте, че като приключи водният цикъл ще бъде извършван ремонт и на асфалтовата настилка. От снимките може да видите, че такъв за съжаление беше направен само на част от местата, на които беше разкопано.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител