Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2071

Сигнал №2071

Начало
13.05.2022
ID:
2071

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Цар Петър“, Център, Добрич, България

Описание: Не се почистват кошчетата за боклук,преливат от боклуци


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител