Сигнали в Добрич днес

В процес 848 Приключени 1288

Сигнал № 208

Сигнал №208

Начало
21.06.2017
ID:
208

Опасна детска площадка

Място/адрес: пл. „Възраждане“ 7, 9300 Добрич, България

Описание: Жк.Дружба 30


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

05.07.201717:16

Със Заповед на Кмета на Община град Добрич е назначена комисия, която има задача до 30 юли 2017 г. да извърши периодичен контрол на всички детски площадки и състави доклади за състоянието на всяка една от тях. Предвид резултатите от извършената проверка и реалните възможности на общинския бюджет за настоящата 2017 г. ще се състави график за изпълнение, и чрез общинските предприятия "Устойчиви дейности и проекти" и "Комуналстрой" ще бъдат извършени само неотложни ремонтни дейности на уреди и съоръжения, пряко свързани с безопасността на ползващите ги.


Всички видове сигнали