Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 2081

Сигнал №2081

Начало
21.06.2022
ID:
2081

Боклук/сметище

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 23, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От две седмици стой купчина от боклук от изкопни работи на паркинга пред блок Пирин на вх.В,Г и няма място за паркиране моля накарате инвеститора който копа канал за кабелна трасе да си го изхвърли моля за реакция от ваша страна благодаря предварителн


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител