Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 209

Сигнал №209

Начало
26.06.2017
ID:
209

Нерегламентирана сеч

Място/адрес: Unnamed Road, 9305 Добрич, България

Описание: Изсичане на пояса от дървета,намиращ се на северната част успоредно на гробищния парк,започващ от кулата надолу.Масово се сече дървета и зелена растителност от новозакупили собственици на лозя за да си паркират колите.Стига се до там,че освободената площ се засипва с чакъл като площа е за две,три коли.А една фирма намираща се срещу началото на пояса го е изсякла близо 50м и там си копае ями в които си изхвърля отпадъците,след което ги зарива и продължава да копае друга дупка.Спрете беззаконието.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител