Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2093

Сигнал №2093

Начало
14.09.2022
ID:
2093

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“ 22, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Пълно е с дупки по тази отсечка от булевард Русия до бул Добруджа


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител