Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2101

Сигнал №2101

Начало
28.09.2022
ID:
2101

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ул. „Александър Кръстев“ 15, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Изгоряла улична лампа на последният стълб до вход Г на блок 37.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител