Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2102

Сигнал №2102

Начало
04.10.2022
ID:
2102

Улична дупка

Място/адрес: ул. „Горчиви чешми“ 6, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: След полагане на улична шахта през 2021 г има пропадане което е заело над половината от уличното платно.В шахтата в двора явно от авария на водопреностната мрежа има вода


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител