Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1597

Сигнал № 2103

Сигнал №2103

Начало
05.10.2022
ID:
2103

Боклук/сметище

Място/адрес: ж.к. Балик 20, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал за непочисте контейнер за строителни отпадъци. Разбирам желанието на общината за намаляване на отпадъците, но е редно след поставяне на такъв контейнер поне да се чисти редовно. Изхвърлянето на строителни отпадъци от фирми няма да го коментирам.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител