Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 2112

Сигнал №2112

Начало
04.11.2022
ID:
2112

Опасна сграда/подлез

Място/адрес: ул. „Любен Каравелов“ 9, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: подавам повторно сигнал за нерегламентирана търговия с хр стоки и алкохол


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

18.11.202213:59

Във връзка с постъпил от Вас сигнал за нерегламентирана търговска дейност на открито по ул. „Любен Каравелов“ № 9, служители на общинска администрация извършиха спешна проверка и установиха продажба на 2 броя тикви разположени на общинския тротоар. На лицето извършващо нерегламентираната продажба е дадено писмено предписание и е официално предупреден, че при повторно констатирано нарушение ще му бъде съставен акт за административно нарушение. Лицето премахна стоката веднага и общинския тротоар е освободен.


Всички видове сигнали