Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2114

Сигнал №2114

Начало
16.11.2022
ID:
2114

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ул. „Вежен“, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: От няколко вечери уличното осветление по ул."Вежен" и съседните не свети в тъмната част на денонощието.Надявам се,че не се правят икономии, за сметка на сигурността на гражданите или когато стане инцидент ще търсите виновни????


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител