Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2119

Сигнал №2119

Начало
29.11.2022
ID:
2119

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: 9303, Балик Йовково Юг, Добрич, България

Описание: Липса на улично осветление от една седмица на входа на кв. Балик до обръщалото до блокове 1,3,4.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител