Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2124

Сигнал №2124

Начало
15.12.2022
ID:
2124

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 49, 9301 Северна промишлена зона, Добрич, България

Описание: Липсва осветление на спирка " Добруджанска мебел"


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител