Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2126

Сигнал №2126

Начало
27.12.2022
ID:
2126

Неправилно паркиране

Място/адрес: ж.к. Балик 61В, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Системно паркирали коли от дясната лента, затрудняващи двупосочното движение. Това се наблюдава в целия квартал. Има ли работещи институции,които да контролират тези нарушения. Настоявам да се обърне внимание на този вид нарушения и нарушителите да се санкционират редовно.


Статус: В процес

Присъединени: 0