Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2128

Сигнал №2128

Начало
20.01.2023
ID:
2128

Неработещо осветление/светофар

Място/адрес: ул. „Боряна“ 48, вх.Ж, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Не роботи уличното осветление срещу вход Ж


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител