Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2130

Сигнал №2130

Начало
26.03.2023
ID:
2130

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Орфей“ 3, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: На паркинга срещу бл.3 на ул. Орфей има паркирана кола, която няма валидни преглед и ГО от поне 3 години. Моля, да се вземат мерки за нейното преместване. Марката е Рено, ТХ9431НХ.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

19.04.202316:46

Във връзка с подадения сигнал Ви уведомяваме, че изспектори по "Опазване на околната среда" към Община град Добрич извършиха проверка на посочения от Вас адрес. По време на проверката се констатира наличието на автомобил марка Рено с рег. №ТХ9431НХ, който отговаря на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба МПС". Посоченият автомобил е паркиран в имат частна собственост и Община град Добрич не може да предприеме действия по неговото преместване.


Всички видове сигнали