Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2132

Сигнал №2132

Начало
19.04.2023
ID:
2132

Място/адрес: ж. к. Дружба III 39А, 9305 ж.к. Дружба III, Добрич, България

Описание: Сигнализирам за група хора, които ремонтират изоставено помещение бивш магазин до блок 35 в кв. Дружба. От седмици изхвърлят тухли, бетон, стари мебели и строителни отпадъци на земята до контейнерите. Трябва да бъдат глобени. Помещението, което ремонтират е зад бившото заведение "Епсилон".


Статус: В процес

Присъединени: 0