Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Сигнал № 2138

Сигнал №2138

Начало
12.06.2023
ID:
2138

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: жк Балик 17А, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Асфалта на паркинга пред блока е пропаднал45-50см.,което създава опасност за хора и автомобили!!!


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител