Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Сигнал № 2139

Сигнал №2139

Начало
12.06.2023
ID:
2139

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Максим Горки“ 4, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Неправилно и опасно паркирал микробус Мерцедес с рег. номер С 6593 НА. Микробусът е постоянно паркиран на подхода към жилищна сграда, което създава постоянно предпоставка за инциденти с коли и хора, заради невъзможността да влезнат/излезнат нормално. Микробусът е с умишлено изпусната гума и се използва за склад от магазина за плодове и зеленчуци.Неколкократно е подаван сигнал на 112, служителите на МВР, съобщават, че не намират МПС - то в системата. Моля, за съдействие.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

31.07.202311:21

На автомобила е залепен стикер - предписание за преместване от имот общинска собственост. След изтичане тримесечният срок, от датата отбелязана на предписанието, Община град Добрич ще пристъпи към принудително преместване на автомобила. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали