Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2142

Сигнал №2142

Начало
23.06.2023
ID:
2142

Боклук/сметище

Място/адрес: ул. „Генерал адютант К. Манзей“ 30, 9304 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Преди повече от седмица подадох сигнал за сметище на тротоара пред имота ми - ул. "Ген. Манзей" 30, образувано от клони от изрязана липа. Клоните бяха натрупани на 9. юни и още стоят на тротоара. Очаквам да бъдат премахнати, тъй като при дъжд улицата е непроходима, а и на клоните не им е мястото на тротоара.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

14.08.202309:35

Служители на общинска администрация извършиха проверка на посочения адрес. По време на проверката се установи, че в близост до № 30 има натрупани растителни отпадъци. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма. При извършена следваща проверка на 30.06.2023 г. се констатира, че отпадъците са почистени.


Всички видове сигнали