Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Сигнал № 2151

Опасни дървета по ул. "Екзарх Йосиф"

Начало
29.06.2023
ID:
2151

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Виктория Кръстева

Място/адрес: ул. „Екзарх Йосиф I“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Във връзка с падналото дърво на 27.06.2023г. върху входа на офис по ул."Екзарх Йосиф", моля да бъдат предприети спешни действия по окастряне на другите дървета (3 бр.) по улицата, които също представляват опасност за живущите и преминаващите в района. Предвид факта, че тази улица е доста оживена през деня, е цяло чудо, че нямаше пострадали, и най вече, че с детето в колата минахме 5 мин. преди дървото да падне. Моля да бъдат взети своевременни мерки за осигуряване безопасността на живущите и преминаващите в района, преди да е паднало следващото дърво. Благодаря Ви предварително за проявеното разбиране и съдействие!


Статус: Приключен
Подаден от: Виктория Кръстева

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

25.07.202314:11

Във връзка с Ваш сигнал за дървета, намиращи се на ул. "Екзарх Йосиф", е извършен оглед на място и е установено наличието на 1бр. дървесен вид от род Явор, който е предвиден за премахване, както и 2бр. Планински Ясен, подлежащи на скелетна резитба. Описаните дейности ще бъдат извършени от ОБП "Устойчиви дейности и проекти" в срок до 30.12.2023 г.


Всички видове сигнали