Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2153

Неработеща крушка на улично осветление.

Начало
29.06.2023
ID:
2153

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Георги Геогиев

Място/адрес: ЖК"Дружба"4, бл.61, вх.В

Описание: Крушката не работи от 20 дни и се намира точно пред вх.В на бл.61, "Дружба"4.


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Геогиев

Оценка: 0 от 0 потребител