Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Сигнал № 2154

частно сметище на общински терен

Начало
30.06.2023
ID:
2154

Боклук/сметище

Подаден от: Златко Тодоров

Място/адрес: армейска 8а

Описание: частно сметище на общински терен


Статус: Приключен
Подаден от: Златко Тодоров

Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

14.08.202310:57

Имотът намиращ се на ул. "Армейска" № 8А е частна-общинска собственост. Регулярно Община град Добрич възлага на сметопочистващата фирма почистването на тротоара от натрупаните от собственичката битови и други отпадъци. През юни стартира почистване и на имота със специализирана техника, дейностите продължават и към настоящия момент.


Всички видове сигнали