Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2156

Поредно наводнение

Начало
02.07.2023
ID:
2156

Наводнена улица/подлез

Подаден от: Елена Йовева Иванова-Йорданова

Място/адрес: гр. Добрич ул. Ивайло

Описание: Шахтите ни са запушени, а след всеки дъжд улицата става все по-трудно проходима. Отварят се все по-големи дупки и освен ,че се наводняваме, очакваме вече къщите ни да почнат да пропадат. Проблемът се игнорира от години и става все по-зле. Ние също плащаме данъци, моля най-после да ни обърнете внимание!


Статус: Приключен
Подаден от: Елена Йовева Иванова-Йорданова

Оценка: 0 от 0 потребител