Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2157

Неработещо улично осветление

Начало
02.07.2023
ID:
2157

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Станислава Братованова

Място/адрес: ул. „Иван Кършовски“ 111, 9305 Лозята, Добрич, България

Описание: Здравейте, по продължението на ул. Иван Кършовски, на картата излиза като номер 111, има няколко неработещи ел. крушки на уличното осветление. Моля за предприемане на мерки за съответна подмяна/ремонт. Благодаря предварително.


Статус: В процес
Подаден от: Станислава Братованова

Присъединени: 0
Време текущ статус: 0 дни
Срок текущ статус: 05.07.2023 | 00:00