Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2162

Повторен сигнал за рекламация на саниран блок 39, Дружба 3

Начало
05.07.2023
ID:
2162

Подаден от: Елена Бъчварова

Място/адрес: Дружба 3 бл. 39

Описание: Външната черна мазилка на санирания по програмата бл. 39 в кв. Дружба 3 продължава да се кърти и пада, до изолацията на места. След първия сигнал получихме вашия отговор, изпратен и до строителната фирма изпълнител, но няма реакция досега. Моля за съдействие и отстраняване на проблема!


Статус: В процес
Подаден от: Елена Бъчварова

Присъединени: 1