Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2165

Не работещо осветление от над 1 година.

Начало
07.07.2023
ID:
2165

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Митев

Място/адрес: ул. „ж.к. Добротица" 6А, 9302 ж.к. Добротица, Добрич, България

Описание: От над година не работят двете осветителни тела в самото кръстовище и следващото посока югозапад. Вечер е пълен мрак и нищо не се вижда, а контейнерите за смет са точно между двете осветителни тела /ако мога да ги нарека все още така/. Дори клошарите, милите са потърпевши, нощно време са принудени да си светят с фенерчета.


Статус: В процес
Подаден от: Митев

Присъединени: 0