Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2169

Посадени липи, които трябва да се кастрят

Начало
09.07.2023
ID:
2169

Подаден от: ВЯРА ПЕНЧЕВА

Място/адрес: УЛ. ХАН ТЕРВЕЛ 16

Описание: Уважаеми Госпожи, Господа. Пред двата имота на ул. Хан Тервел 14 и 16 има две липи, които са доста високи. Клоните им са оплетени в кабелите за ток. Има и сухи клони, които падат , по тротоара и пътя, но и върху колите ни.Тези клони трябва да се отрежат. Корените им са повдигнали целият тротоар, също така влизат и в оградите на имотите. През събота и неделя - 08. 07.2023 и 09.07.2023 г. при този силен вятър имахме чувството, че ще паднат . А ако случайно това стане и двата имота и всички които живеем там, няма да ни има на този свят. Когато стане белята, тогава ще се обърне внимание, но ще е късно вече. Искаме да дойдат компетентни лица, за да си изразят мнението.


Статус: В процес
Подаден от: ВЯРА ПЕНЧЕВА

Присъединени: 0