Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2170

Опасно висящи клони от дърво

Начало
10.07.2023
ID:
2170

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Георги Иванов

Място/адрес: ул Горица 13

Описание: Липа която се намира на тротоата Клоните и са силно надвиснали пред входната врата . Освенм това корените и рушат тротоара и пътното платно на улицата


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител