Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2184

Незаконен гараж и тераси на ул.росица 5

Начало
18.07.2023
ID:
2184

Опасна сграда/подлез

Подаден от: Марин Маринов

Място/адрес: Добрич, ул. Росица 5

Описание: Имам пуснат сигнал за незаконен гараж и изнесени тераси на ул.росица 5 .Притеснявам се за нашата безопасност при земетресение, какво може да се случи.Мерки не бяха взети.


Статус: В процес
Подаден от: Марин Маринов

Присъединени: 0