Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 2185

Неправомерно изхвърляне на боклук

Начало
18.07.2023
ID:
2185

Подаден от: Тодор Костадинов

Място/адрес: ул. „Устрем“ 49, 9305 Червената пръст, Добрич, България

Описание: На 18.07.2023 г. в 17:30ч. излязох да си хвърлям боклука до кофата за боклук, намираща се на нашата улица. Докато отивах към кофата видях една госпожа, явно живееща в съседство до нас, която изхвърляше строителни отпадъци в и до кофата на улицата. След направена забележка от мен, госпожата започна да твърди, че няма нищо нередно понеже тя плащала данъци и това било нейно право. Кофата се намира на ул. "Осми март", а гореспоменатата госпожа живее по ул. " Устрем". Тя знаеше, че това което прави е нередно тъй като след обяснения от моя страна, защо не трябва да се прави така, тя ми отвърна - "Вие изчистистихте сигурно целия град, че опряхте до мен, да не би всички останали да спазват закона!".


Статус: В процес
Подаден от: Тодор Костадинов

Присъединени: 0