Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2210

Извършване на търговска дейност

Начало
01.08.2023
ID:
2210

Друго

Подаден от: Янка Колева Бояджиева

Място/адрес: ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 8a, 9303 Балик Йовково Север, Добрич, България

Описание: Здравейте! По ул."Оп.Дим.Ковачев" на тротоара пред автомивка и паркинг Башев се извършва търговска дейност на дини и пъпеши. Имат ли разрешително за извършваната дейности и платено ли всичко необходимо? Благодаря!


Статус: Приключен
Подаден от: Янка Колева Бояджиева

Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

14.08.202311:13

След извършена проверка на 01.08.2023, около 10:45 часа за нерегламентирана търговска дейност на посочения адрес, се установи следното: Действително на посоченото място имаше поставени дини и пъпеши, с които се извършваше търговска дейност, без разрешение за ползване и квитанция за платена такса. Беше дадено предписание, в което се упомена изложената стока да бъде незабавно премахната. Общинският терен беше освободен веднага, с което лицето извършващо търговска дейност предприе действия за премахване на стоката.


Всички видове сигнали