Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2211

сигнал

Начало
01.08.2023
ID:
2211

Улична дупка

Подаден от: Огнян Ханджиев

Място/адрес: ул. Ген. Гурко, ул. Вардар

Описание: на кръстовището на ул. "Ген. Гурко" с ул. "Вардар" има две големи дупки на асфалта, които силно затрудняват движението на ППС и са предпоставка за ПТП


Статус: Приключен
Подаден от: Огнян Ханджиев

Оценка: 5 от 1 потребител