Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2214

тротоарна голяма дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2214

Подаден от: Светлин Стоянов

Място/адрес: ул. .Бойчо Огнянов 30

Описание: В следствие на авария на водопровода беше разкопана дупка ,отстраниха аварията но не заровиха дупката която е 2 метра широка 2 метра дълга и към 2 метра дълбока .Въпрос на време е някой да падне в нея .


Статус: В процес
Подаден от: Светлин Стоянов

Присъединени: 0