Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2215

опасна улична дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2215

Подаден от: Тодорка Тонева

Място/адрес: Строител бл.73,вх.А

Описание: Здравейте от около месец има огромна улична дупка по основна улица Строител , бл.72 и 73 , която граждани се опитват да обозначат за да няма инциденти.Моля за вземане на мерки и отстраняване на проблема. В началото на същата улица която е основна за излизане от квартала има участък който е оставен неасфалтиран още след ремонтните дейности и затруднява излизането от квартала на автомобили и автобуси.


Статус: В процес
Подаден от: Тодорка Тонева

Присъединени: 0