Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2227

Клони на дърво и електрически кабели

Начало
06.08.2023
ID:
2227

Друго

Място/адрес: Ул.Армейска 33

Описание: Пред 33-ти номер на ул.Армейска има гояма липа и до нея електрически стълб. При силния вятър и дъжд на 06.08.23г. В 15.20ч. при клатенето на клоните на дървото се получиха искри от електрическите кабели и звуков ефект като гърмене. Моля да се отрежат клоните на липата, за да не създава този проблем. Липата е в общинската собственост - на тротоара.


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

28.08.202316:59

Във връзка с Ваш сигнал и след извършен оглед на място, Ви уведомявам, че „Енерго Про Мрежи“ АД гр. Добрич имат задължение периодично да почистват и кастрят клоните, разположени в сервитута на електропроводните линии. Същите са уведомени за ситуацията и следва да премахнат клоните, които са оплетени в електропроводната линия и тези които са надвиснали над нея.


Всички видове сигнали