Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2228

Неправилно Паркиране

Начало
06.08.2023
ID:
2228

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Витоша“ 11В, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Множество паркирали коли по тротоарите в района, който вече са тотално унищожени зареди на взимането на мерки!


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител