Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2231

Клошари заселили се на детска площадка

Начало
07.08.2023
ID:
2231

Боклук/сметище

Място/адрес: бул. „25-ти Септември“ 50, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, От известно време трима клошари за се заселили на детската площадка на бул. 25-ти Септември 50 пред магазин "Наш Дом". В дъното на площадката има съвсем тясно свободно място в което са се заселили и живеят там. Пренесли са си всякакви боклуци и обзавеждане дори. Изключително мръсно.Притесняват нищо неподозиращите майки с деца спряли се случайно на тази площадка и реално тя е напълно неизползваме. Вечер късно е просто страшно да минеш от там. От около седмица в района няма и осветление! Моля , за съдействие да се разчистят тези боклуци от детската площадка и храстите около нея и да се изселят тези хора от там. Не им е мястото на детска площадка. Това е централна част на град Добрич. Прилагам снимки на мястото на което се се настанили. Поздрави, Ивелина Антова


Статус: Приключен

Оценка: 4 от 1 потребител