Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Сигнал № 2236

Проблем саниране

Начало
09.08.2023
ID:
2236

Въпрос

Място/адрес: ул. „Максим Горки“ 5, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте, Имам поданен сигнал към Общината за паднала мазилка от саниран блок на ул.Максим Горки 5 вх.Б отзад блока от дата 11.10.2023г. и получих отговор ,че ще се предприемат действия за отстраняването на проблема,а вече почти година-НИЩО!Ето и номерът на сигнала към общината : 94Г-00-681/11.10.2022 г. Прилагам и файл на отговора от Общината Въпросът ми е има ли срок за да се отстрани проблема към въпросната фирма и кога ще се реши това бездействие?!


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител