Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Сигнал № 2237

Сметопочистване

Начало
09.08.2023
ID:
2237

Предложение

Подаден от: Кремена Митева

Място/адрес: ул. "Генерал Гурко" № 4

Описание: Здравейте! Преди време бяхме помолили непосредствено около тревната площ на паметника на Йордан Йовков пред Дом-паметника да не се поставя кошче, че не е удачно. Въпреки всичко такова беше поставено. Добре. Проблемът е, че то редовно е препълнено. Вятърът или животните допълнително разнасят боклуците и така дооформят "красивия" пейзаж на градинката пред скулптурната фигура на писателя. Моля Ви нека почистват редовно кошчето! А най-добре да бъде поставено на друго място в недалечна близост до това. Вероятно е необходимо и по-голямо, тъй като това видимо не събира боклуците.


Статус: Приключен
Подаден от: Кремена Митева

Оценка: 1 от 1 потребител