Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2244

Пречещ автомобил.

Начало
11.08.2023
ID:
2244

Неправилно паркиране

Подаден от: Дияна Петрова

Място/адрес: ЖК Балик бл.18, вх.Г

Описание: Здравейте! Искам да съобщя за автомобил на съсед, който е паркиран точно пред входа. Няма ЗЗГО и годишен технически преглед от 2022 г. Не се кара и пречи на останалите да паркираме нормално. Автомобилът е Фолксваген голф с Рег. Н. ТХ4431ХН, черен на цвят.


Статус: Приключен
Подаден от: Дияна Петрова

Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

01.09.202316:35

Инспектори по "Опазване на околната среда" към Община град Добрич извършиха проверка на посочения адрес. По време на проверката се констатира наличието на автомобил Фолксваген голф с рег. № ТХ4431ХН, който отговаря на разписаните разпоредби в Закон за управление на отпадъците, отнасящи се към частта "Излезли от употреба моторни превозни средства". На автомобила е залепен стикер-предписание за преместване на излязло от употреба моторно превозно средство и ако след изтичане на законовия срок не бъде премахнато от собственика, Община град Добрич ще пристъпи към принудително му отстраняване.


Всички видове сигнали