Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Сигнал № 2248

Боклук

Начало
12.08.2023
ID:
2248

Боклук/сметище

Подаден от: Георги Иванов

Място/адрес: Аврора 31

Описание: За пореден път се образува сметище моля да пратите камиона в щипка да обере боклука


Статус: Приключен
Подаден от: Георги Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

28.08.202308:14

Във връзка с Ваш сигнал, регистриран в Община град Добрич с рег. №2248, Ви уведомявам следното: Служители на Община град Добрич извършиха проверка на посоченото от Вас място, при която се констатира наличие на битови и строитени отпадъци около контейнерите за битови отпадъци на ул. "Аврора" №31. Сигналът е предаден на сметопочистващата фирма и теренът е почистен на 22.08.2023 г. Случаят ще продължи да бъде обект на контрол от страна на Общинска администрация.


Всички видове сигнали