Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Сигнал № 225

Сигнал №225

Начало
21.07.2017
ID:
225

Неправилно паркиране

Място/адрес: 97, 9301 Северна промишлена зона, Добрич, България

Описание: Учебни автомобили спират всеки ден без да заплащат такса паркиране пред Виста М.


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител


История на промените

07.12.202111:43

След извършена проверка бе установено, че визираните два автомобила се ползват от хора с трайно намаление на работоспособността и са обозначени с Карта за паркиране, издадена от Община град Добрич при условията на чл.99а от ЗДвП и по реда на НАРЕДБА за организацията, безопасността на движението и дисциплината на водачите на превозни средства и пешеходците на територията на Община град Добрич. На ползвателите на двата автомобила им бе указано да поставят картата за паркиране на видимо място отвърте, на предното стъкло.


Всички видове сигнали