Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Сигнал № 2256

Множество неправилно паркирали автомобили по улицата и тротоарите, който вече са тотално унищожени заради не взимането на мерки от страна на компетентните органи.

Начало
14.08.2023
ID:
2256

Неправилно паркиране

Подаден от: Светлана Росенова

Място/адрес: ул. „Капитан Димитър Списаревски“ 2Б, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Здравейте! Сигнала е за множество неправилно паркирани автомобили на тротоарите /ако може такива да се наречат, разбити от същите/ по ул. Кап.Д.Списаревски от кръстовището с ул.В.Левски до бивш к-с Рила. По тази улица ние пешеходците трябва да летим, водачите свирят да се махаме от тротоарите, все едно е платно за движение. Преди дни един голям джип излизащ на заден ход от тротоара на платното до първия блок зад детската градина едва не премаза възрастна жена вървяща по улицата , понеже както казах ние трябва да летим. Водача се развика на жената къде вървяла и защо блеела а не гледала. Така е всеки ден и ние когато минаваме по тротоарите на улицата, трябва да бягаме по думи на водачите за да не им пречим да си паркират свободно. Направете нещо докато не са премазали невинен човек.


Статус: Приключен
Подаден от: Светлана Росенова

Оценка: 1 от 1 потребител