Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2257

Неработещо улично осветление

Начало
14.08.2023
ID:
2257

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Светлана

Място/адрес: ул. „Капитан Димитър Списаревски“ 1, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Уличното осветление на няколко стълба по улицата зад Рилата не работят. Нали уж се поставиха нови стълбове с нови крушки, или пак средства няма. и докога всичко ще искате написано. Зимата беше студено, сега времето поне е прекрасно.


Статус: В процес
Подаден от: Светлана

Присъединени: 0