Сигнали в Добрич днес

В процес 849 Приключени 1326

Сигнал № 2259

Проблем градски транспорт - Линия 2

Начало
15.08.2023
ID:
2259

Място/адрес: жк Строител - Мезонетите

Описание: Здравейте, Бих искала да Ви информирам за проблем, свързан с обществения транспорт в града. На спирка "Мезонет жк. Строител", разположена по маршрута на автобус номер 2, движещ се в посока от обръщало "Балик" към обръщало "Старт", не спира автобус. Автобусът дори не преминава по улицата на мезонетите. Моля да предоставите информация относно статуса на спирката "Мезонет жк Строител" по Линия номер 2. Важи ли тя все още или са направени изменения в маршрута на автобуса? Благодаря Ви предварително!


Статус: В процес

Присъединени: 0