Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 2263

Камъни на пътно платно

Начало
16.08.2023
ID:
2263

Улична дупка

Подаден от: Севдалина Михайлова

Място/адрес: Балик 29 А 22

Описание: На кръстовището между ул Димитър Ковачев и улица Христо Ботев на светофарите има разпръснати много камъни.Моля да се почисти- много е опасно и за пешеходци и за автомобилите


Статус: Приключен
Подаден от: Севдалина Михайлова

Оценка: 5 от 1 потребител