Сигнали в Добрич днес

В процес 1045 Приключени 1585

Сигнал № 2264

Пропаднала шахта

Начало
16.08.2023
ID:
2264

Свлачище/пропаднал път

Подаден от: Севдалина Михайлова

Място/адрес: ж.к. Балик 21В, 9303 ж.к. Балик, Добрич, България

Описание: Повече от месец има поставен знак за опасност -пропаднала шахта- една от главните улици в Добрич по която е много натоварено движение на МПС и градски транспорт.Моля да се предприемат необходимите действия за отстраняване на неизправностите.


Статус: В процес
Подаден от: Севдалина Михайлова

Присъединени: 0